תלמידי רחובות ערכו סיור באתרים ההיסטוריים של העיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

״שישי היסטורי” הבוקר התקיים האירוע השנתי של פרויקט אמץ אתר בהשתתפות תלמידי כיתות ח’ בעיר שערכו סיור באתריה ההיסטוריים של רחובות האירוע התקיים במעמד ראש העיר רחמים מלול וחבר מועצת העיר אבי קינד שצעד בין האתרים עם שני בניו התאומים

הבוקר(שישי) התקיים אירוע “שישי היסטורי” ברחובות. באירוע השתתפו מאות תלמידי כיתה ח’ שסיירו בין אתריה ההיסטוריים של העיר. את האירוע פתח ראש העיר רחמים מלול שבירך את המשתתפים והשתתף בו חבר מועצת העיר אבי קינד ( סיעת החינוך בראש) שצעד במסלול עם שני בניו התאומים יהלי ועפרי.

אבי קינד עם שני בניו התאומים יהלי ועפרי.

במסגרת תכנית אמץ אתר המשתלבת בתכניות לימוד קיימות העוסקות בנושאי היסטוריה וגיאוגרפיה, כל בית ספר “מאמץ ” אתר היסטורי המספר את סיפורה של העיר מזווית שונה וייחודית . את הפרויקט מלווה המועצה לשימור אתרים, במהלך השנה מבקרים התלמידים מספר רב של פעמים באתר, לומדים עליו מזוויות שונות, חוקרים את עברו, מתעדים את מצבו, מתחקרים את ותיקי היישוב והופכים למומחים ולמורי דרך צעירים סביב סיפורי האתר ההיסטורי.

חבר המועצה אבי קינד “מרגש לצעוד עם התלמידים ובהם התאומים שלי יהלי ועפרי בין אתריה ההיסטוריים של העיר רחובות. אני גאה שאנו פועלים לשמור על האתרים ההיסטוריים של העיר ולהעביר את הסיפור ההיסטורי של העיר רחובות לדור הצעיר. כפי שהצהרתי תמיד, נולדתי ברחובות, אני מגדל את ילדיי ברחובות ואני מקווה שגם נכדיי יגדלו בעיר. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לראש העיר וכל הפעילים של עמותת שימור אתרים רחובות ובמיוחד לעדי אברהמסון. עדי מובילה את הפרויקט והייתה מורה שלי בילדותי וכיום היא המורה של ילדיי. מבחינתי זה ממחיש היטב את המחויבות והשורשיות של תושבי העיר”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן