תקופת החגים מאחורינו אבל הזכרונות נותרים מצולמים לעד.
מאת: ג'וליאן לוינסון
קחו טעימה שתרענן את זיכרונכם בפעילויות ואטרקציות שחווינו בעיר רחובות. גם הזמרת נרקיס הגיעה להופיע בגן המייסדים, בין שלל הברכות שיגרה הכחשה גורפת לנושא הזוגיות.
תקופת החגים מאחורינו אבל הזכרונות נותרים מצולמים לעד.
מאת: ג'וליאן לוינסון
קחו טעימה שתרענן את זיכרונכם בפעילויות ואטרקציות שחווינו בעיר רחובות. גם הזמרת נרקיס הגיעה להופיע בגן המייסדים, בין שלל הברכות שיגרה הכחשה גורפת לנושא הזוגיות.
תגובות
כל הזכויות שמורות לאתר רחובות ניוז | מבית קבוצת NEWS | ראשון ניוז – חדשות ראשון לציון | בבעלות העיתונאי ארז שרווינטר