תקרית מביכה! יוסי חג’ג’ נעלב שלא קיבל רשות לנאום בהרמת כוסית במעמד ראש העיר רחמים מלול

יוסי חג'אג'
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
יוסי חג'אג'
יוסי חג’ג’ יו”ר ועד העובדים

תקרית מביכה! יו”ר ועד הפעולה של עובדי החברה העירונית יוסי חג’ג’ השתלח ברחמים מלול ובאיציק עובדיה שמנעו ממנו לנאום בטקס הרמת כוסית חגיגית. עובדיה בתגובה “עובדי העירייה העירונית יודעים היטב שאנו מעריכים ומוקירים את עבודתם המסורה״

 

רחמים מלול
ראש העיר רחמים מלול

במעמד ראש העיר רחמים מלול נערכה אחה”צ(שני) הרמת כוסית חגיגית לעובדי העירייה ולעובדי החברה העירונית בהיכל התרבות העירוני-בית העם. במהלך הטקס החגיגי נאמו יושב ראש מרחב הסתדרות העובדים עודד עמרם, מנכ”ל העירייה דורון מילברג, מנכ”ל החברה העירונית איציק עובדיה שבירך את העובדים:” תודעת השליחות נותרה הערך המרכזי שמנחה אותנו העובדים בחברה העירונית ולכן אנחנו חווים צמיחה והתחדשות מידי יום. אני מלא גאווה בהון האנושי שבחברה העירונית,זהו הנכס הגדול ביותר שלנו. אנחנו רואים ומרגישים את ההתגייסות של עובדי החברה בכל תחומי הפעילות לטובת תושבי העיר, עשייה אשר מייצרת משמעות וגאווה עירונית”. .

איציק עובדיה מ”מ מנכ”ל החברה העירונית

שהגיע הזמן להעלות את הזמר האורח, פבלו רוזנברג אל הבמה, קם ממקומו יו'”ר ועד הפעולה של החברה העירונית יוסי חג’ג ובמחאתיות הוא יצא מהאולם לא לפני שצעק לעברם של מלול ועובדיה ” בושה וחרפה להנהלת העיר שלא זימנה אותי לנאום ולברך את העובדים. לא פלא שהאולם היה חצי ריק! שלא יתפלאו אם יקראו לנו שנשב איתם באותו רגע, מי שלא יודע לכבד לא ראוי לכבוד!”. לפי אנשים שהיו נוכחים באולם,מדובר הייתה ברשימת נאומים ארוכה ובשל קוצר הזמן חג’ג’ לא נקרא לנאום”.

תגובת מנכ״ל החברה העירונית איציק עובדיה: ״עובדי החברה העירונית יודעים היטב שאנו מעריכים ומוקירים את עבודתם המסורה במשך כל ימות השנה. לא נתייחס לטענות אישיות כאלו ואחרות. מדובר באי הבנה , יוסי חג’ג’ ואבי פיטרו ושאר החברים הם אנשים טובים ומוערכים וברור לגמרי שכל כוונתם היא לעשות טוב לחברה העירונית ולעובדים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן