תתחדשו: הבית החם לנערות נפתח מחדש

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

תתחדשו: הבית החם לנערות נפתח מחדש

הבית החם לנערות בקריית משה, של האגף לשירותים חברתיים, פותח את שעריו: בחודש האחרון נחנך מעונו החדש של הבית החם לנערות בשכונת קריית משה
הבית החם מעניק שירותים לעשרות נערות תושבות העיר ומתקיימת בו פעילות עשירה ומגוונת בשעות הצהריים והערב.

החודש התקיים טקס החנוכה של המעון החדש והמשופץ של הבית החם בשכונת קריית משה, במעמד מחזיק התיק לשירותים חברתיים חבר המועצה שמוליק בר דאנזאן, מנהלת האגף לשירותים חברתיים בת חן קרני, מנהלת מחלקת נוער וצעירים צפורין ברגמן וצוות המדריכות ונשות הצוות המובילות את הפעילות בבית החם.

הבית החם משמש את הנערות בשעות הצהריים והערב והצוות כולל עובדת סוציאלית, אם בית ומדריכות הקשובות לצרכי הנערות ומסייעות בכל הנדרש. הנערות מגיעות בתום שעות הלימודים, והבית החם מהווה פינה נעימה בה הן יכולות להכין את שיעורי הבית, לאכול ארוחה חמה, להשתתף בפעילות חברתית מעצימה והנהגה חיובית. פעילות הבית חם מתאימה להנחיות משרד הבריאות ומבוצעת בהתאם לתנאי התו הסגול.

רחמים מלול, ראש העיר: "הבית החם הוא פינה חמה , בטוחה ומחבקת אשר דואגת לעשרות נערות מדי יום. הצוותים המקצועיים במקום יעניקו להן מענה מתאים וסיוע בכל מה שיבקשו ויצטרכו".

חבר המועצה, מחזיק תיק השירותים החברתיים עו"ד שמוליק בר דאנזאן: "אני שמח על הפתיחה של הבית החם החדש והמשופץ לנערות בהשקעה רבה תוך חשיבה על צרכיהם. אני מודה לראש העיר רחמים מלול ומ"מ מקום רה"ע זהר בלום על התמיכה והעזרה בפתיחת המעון החדש של הבית החם".

בת חן קרני, מנהלת האגף לשירותים חברתיים: "הבית החם מהווה מסגרת פנאי והעשרה עבור הנערות, מקום בו יוכלו לבלות את שעות הצהריים והערב בפעילויות חברתיות מעצימות, חיזוק הכישורים והדימוי העצמי של כל אחת ואחת מה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *