בחירות: מועצת העיר רחובות תתכנס ביום ראשון הבא וחברי המועצה יפרסמו בה את מועמדותם למועצת העיר מהרשימות בהם בחרו להתמודד. אחריה תתכנס ועדת הבחירות לבחור את חבריה שנבחרו מטעם הסיעות.
ביום ראשון יכנס ראש העיר רחמים מלול את ישיבת המועצה מספר 61 ובה יכריזו חברי המועצה מטעם איזו רשימה הם מתמודדים למועצת העיר. בשעה 19:00 תתקיים ישיבה ראשונה של ועדת הבחירות העירונית בהנהלת יו"ר מטה הבחירות העירוני אופיר מזרחי ומנהלת הבחירות בעיריית רחובות מיטל ברבי. הסיעות צפויות להציג לועדה את נציגיהם ולהחל בהכנות הראשונות לקראת יום הבחירות שייערך כזכור ב- 30,10,2018. חברי המועצה קיבלו אמש עדכון על הנושאים ממנהל האגף המוניציפאלי דודי אשכנזי. יש לציין כי מדובר בישיבת המועצה האחרונה עד למועד הבחירות ולפיכך, באופן יוצא דופן, כל חברי המועצה צפויים להשתתף בה.