בעקבות הסקרים: זהר בלום ליניב מרקוביץ': "בוא נתאחד וננצח בסיבוב הראשון"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

זהר בלום: "כמועמד המחנה הליברלי המוביל בסקרים לראשות העיר רחובות, אני קורא ליניב מרקוביץ' בוא נתאחד וננצח בסיבוב הראשון! רחובות ליברלית וחייבים לנצח!".

 

בלום בפנייתו: "חברי יניב מרקוביץ' שלום, אני מודה לך שנענית לפנייתי מלפני 12 יום, לכונן אחדות במחנה הליברלי בעיר. אתה מכיר אותי ויודע כמה פעלתי מולך בחודשים האחרונים. הצעתי לך שוב ושוב לאחד כוחות ולהשיג ניצחון מוחץ כבר בסיבוב הראשון. אני שמח שנענית אמש בפומבי לקריאתי והנה אני מתייצב כאן ואומר: הנני".

"יניב, המחנה הליברלי דורש איחוד בצדק ומהלך כזה עושים על פי נתונים. מתוך שורה ארוכה מאד של סקרים שפורסמו מאז תחילת מערכת הבחירות בעיר, הנתונים מעידים כי ב-5 מתוך 6 סקרים, כולל סקר שהתפרסם היום, זהר בלום, מוביל בפער משמעותי על יניב מרקוביץ'. את זה לא אני קבעתי, את זה תושבות ותושבי העיר קבעו".

סגן ראש העיר עו"ד יניב מרקוביץ'
סגן ראש העיר עו"ד יניב מרקוביץ'

"בהתאם לקריאתי אליך לפני 12 יום, אני אומר לך יניב התשובה היא כן, בוא ננהל משא ומתן, ולאחר מכן נתאחד על בסיס האמירה שלך מאמש: ״המועמד אשר יש לו את הסיכויים הגדולים ביותר לנצח, הוא אשר יוביל את המחנה״. הסקרים מלמדים שאיחוד כוחות שלנו יכול להביא לניצחון מוחץ כבר בסיבוב ראשון.

תוצאות הסקר שעדו "מאגר מוחות"
תוצאות הסקר שעדו "מאגר מוחות"

"רק הבוקר פורסם סקר נוסף שהוזמן ע״י ראש העיר המכהן ובוצע ע״י מכון ״מאגר מוחות״ בראשות פרופסור יצחק כ״ץ. תוצאות הסקר מעידות כי: מבין אלה שבטוחים שיגיעו להצביע, אני עומד על 26% תמיכה ואתה על 14%. כלומר, איחוד בינינו מביא אותנו לנקודת פתיחה של 40% וניצחון מובטח. יניב, תושבות ותושבי רחובות רוצים לראות אותנו מאוחדים, עובדים בשטח, מביאים ניצחון ולוקחים את רחובות לדרך חדשה. ביחד. כי הגיע הזמן. אתה איש ראוי ונכונו לך עוד שנים רבות של עשייה ציבורית משמעותית, אני אגיע למשא ומתן הזה בלב פתוח ונפש חפצה. יניב, בוא נעשה זאת יחדיו".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/DDOFX4aMYoKDNrqF3ryrIS

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *