בר מצווה בסטייל של טום – מאת צלם בר מצוות סטאס מוזיקוב

חדשות רחובות - בר מצווה בסטייל של טום - מאת צלם בר מצוות סטאס מוזיקוב - רחובות ניוז
megalinks122

megalinks122

טום הגיע לגיל מצוות ובקשתו הייתה בר מצווה בסטייל, ומאחר שהוא נער הממלא את כל התחייבויותיו ואחראי החלטנו לצ'פר אותו בחגיגה של הבר מצווה בלופט עם חבריו.

שלב 1

כשטום ירד במדרגות עם חבריו כדי לחפש את ההסעה שלהם למסיבה הוא לא תיאר לעצמו שתחכה להם לימוזינה והבעת השמחה על פניהם תיארו את ההפתעה. הם מיהרו לעלות ללימוזינה תוך כדי שהם מצלמים בניידים שלהם את הלימוזינה מבפנים והאורות בצבעים הוחלפו מידי פעם לצלילי המוזיקה המקפיצה.  בלימוזינה הנערים מנענעים את גופם לצלילי מוזיקת ראפ ומוזגים שתייה מהבר. צחוקים וצילומים משותפים ליוו את הנסיעה ללופט והם הרגישו סלב לזמן קצר.

בכניסה לבניין הלופט טום וחבריו התקבלו בזיקוקים ושטיח אדום לרגלם והם ממהרים לעלות במעלית תוך כדי התרגשות לקראת הבאות. הלופט עצמו מקושט בבלונים ומאובזר בשיא הטכנולוגיה ופינת ישיבה מקיר לקיר ממול מסך ענק לחוויה מושלמת של קריוקי.

שלב 2

ועם כניסת טום חבריו פתחו בשירה וריקודים וזה היה האות לתחילת הפעילות החביבה על טום שהיא קריוקי. ובזמן שטום רוקד ושר ברחבה עם חבריו לצלילי מוזיקה שהוקרנה על מסך גדול, אמא שלו משגיחה שהכל מתנהל כמו שצריך באזור האוכל ושהכל מאורגן לקראת ארוחת בר המצווה בין לבין היא מתפנה להצטלם עם המשפחה וחלק מחבריו של טום שהם בני בית אצלה ותוך כדי היא שומעת סיפורים על בנה בבית הספר על איך שהוא מלכד את כולם ביחד בבית הספר וגם בקבוצת הכדורגל ודואג שלא יהיו ילדים מוחרמים ובתמונות כשהיא מצטלמת איתו נראה כמה היא גאה בו על שהוא ילד שכל אמא חולמת. אין אין, צלם אירועים מקצועי הוא חובה לרגעים כאלה

שלב 3

עוגה הבר מצווה הגיע וכולם משבחים מתלהבים ממנה ומצלמים לסטורי וגם לאינסטגרם וכיאה לעוגת בר מצווה בסטייל היא הייתה מושקעת בסגנון קבוצת הכדורגל ברצלונה וסימני ההיכר של בר מצווה תפילין וטלית. ובזמן אכילת העוגה מוקרן על המסך הגדול מצגת המתארת מעין מסע של טום בין בית ספר לכדורגל בו הוא מככב והטיולים עם המשפחה והכלב המשפחתי האהוב על טום ותמונה עם "הצל". מבחינתי  צילומי בר מצווה אלו הם הטופ.

לסיום אאחל לטום מזל טוב והמון הצלחה בקבוצת הכדורגל ומצפים לראות אותך במגרשים.

 

צילום:freepik

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: