בשל תקיפת נהג אגד: פעילות קו 274 של אגד ברחובות תופסק מחר לשעתיים

חוק נקי: מ- 2026 כל התחבורה הציבורית תהיה חשמלית
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

 

אוטובוס.תמונת אילוסטרציה

איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות מודיע הערב(שלישי), כי פעילות קו אוטובוס מס' 274 של חברת אגד, אשר פועל בעיר רחובות, תופסק מחר למשך שעתיים. זאת, במחאה על תקיפה אלימה של נהג בקו זה, היום בצהריים. לנוסעים בקו זה מומלץ לבחור בדרכים חלופיות.

מחר, ( רביעי) בין השעות 11:00-13:00, תופסק פעילות קו 274, ואיגוד התחבורה יקיים עצרת מחאה עם נהגי החברה בסניף רחובות. במהלך עצרת המחאה, יחולקו לנהגים תרסיסי פלפל להגנה עצמית.

התקיפה ארעה היום בצהריים, כאשר נוסע תקף באגרופים נהג אוטובוס מפרקית (אקורדיון), תוך כדי נסיעה של 70 קמ"ש וסיכון כלל הנוסעים. מדובר באוטובוס שיכול להכיל 150 נוסעים. הנהג נזקק לטיפול רפואי ואושפז. מדובר במקרה נוסף בשרשרת מתמשכת של אירועי אלימות כלפי נהגי אוטובוסים.

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי, מסר: "אנחנו לא מוכנים להשלים עם גל האלימות. פנינו לכל הגורמים הרלוונטיים, ביניהם משרד התחבורה, בבקשה שיפעלו להקמת מחיצה לנהגי האוטובוסים, כפי שקיים במדינות אחרות וגם באוטובוסים החדשים שפועלים בארץ. בנוסף, ביקשנו התקנת מצלמות שיתעדו את כל מהלך הנסיעה. אנחנו מצפים שבתקופה הקרובה הנושא יטופל – ולא, נאלץ להכריז על סכסוך עבודה בכל חברות התחבורה הציבורית המיוצגות ע"י ההסתדרות".

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: