יוזמה בגאווה: אטל בציר ואסף אל-בר יוזמים מפגש מיוחד עם הבמאי תומר הימן והקרנה מסרטיו הגאים

מיוחד! שלוש נשות מועצת העיר החדשות יציינו את יום המאבק נגד אלימות בנשים בשלושה מוקדים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אחרי שחברי המועצה מטעם "רחובות חופשית מרצ" יזמו חלוקת דגלי גאווה לתושבים ולבתי עסק, הם חותמים את חודש הגאווה במוצש הקרוב ומזמינים את הציבור למפגש מיוחד עם הבמאי תומר הימן והקרנת קטעים מסרטיו הגאים

בתחילת החודש, יצאו ביוזמה איטל בציר אלשיך ואסף אל בר מ"רחובות חופשית מרצ" , יחד עם נציג הקהילה לחלוקת דגלי גאווה לתושבים ובתי עסק. במוצ"ש הקרוב , 27/7 , 20:30 יסכמו את חודש הגאווה במפגש זום עם הבמאי והיוצר תומר הימן.
ארוע שיחתום את חודש הגאווה.

תלמידי מדעים ושז"ר

הבמאי הנודע הימן, חושף בסרטיו את יציאתו מהארון, מורכבות מערכת היחסים עם אמו והסביבה ומציב בפני החברה שאלות חברתיות, מוסריות ואנושיות. במפגש יקרין הימן קטעים מסרטיו המצליחים שחלקם זכו בפרסים בינלאומיים בהם:
"מי יאהב אותי עכשיו", "תומר והשרוטים", "בובות נייר"
I Shot My Love "בדרך הביתה" ו"יונתן אגסי הציל את חיי".

לדברי איטל בציר אלשיך: "הדרך לייצר שינוי עוברת גם דרך התרבות. זהו עוד אמצעי להגיע וגעת בליבם של אנשים ולייצר שיח חשוב. שיח המאפשר להנכיח את קיומן של קהילות שונות החיות במחיצתנו, לרבות הקהילה הגאה. קהילה המבקשת כמו כל אזרחית ואזרח להכיר בזכותן הטבעית להקים בית, משפחה ולהיות שווים פה, במדינה. אנחנו , ב"רחובות חופשית מרצ" נמשיך לפעול בכל דרך , לנצל כל במה כדי לשאת ולהרים את דגל השיוויון" ההשתתפות כרוכה בעלות סמלית בסך 15 שח בלבד.  המפגש כולל גם דיון פתוח ומקומות לשאלות משתתפים.

עלמה קלברמן ממייסדות קוויר בעיר מציינת "חלמנו לא פעם להקרין גאווה – עכשיו זה קורה! תומר הימן והרזומה הארוך מכדי להתחיל בכלל, יפגוש אותנו במוצ״ש הקרוב ויספר מדם לבו. והחלק הכי טוב? בלי מסכות, בלי למצוא מה ללבוש – רק קליק ללינק בזום ואתם בעולם המופלא של הקולנוע הגאה של תומר הימן. אירוע גאווה מדהים שאנחנו רוצות לראות אתכם".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *