fbpx

כפי שפורסם לראשונה ב'רחובות ניוז' ניסן יחזקאל מונה למנהלה המקצועי של מרמורק

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

חרף הניצחון אמש על עירוני אשדוד הכתובת הייתה על הקיר. אומנם המאמן הצעיר ניב סידי זוכה להערכה רבה על עבודתו המקצועית  ,אבל ראשי המועדון הבינו כי ביכולת הזאת חלום העלייה ללאומית יכול לרדת לטמיון אי לכך מינו את המאמן ניסן יחזקאל למנהלה המקצועי של הקבוצה.

פחות מ-24 שעות אחרי הניצחון על מכבי עירוני אשדוד במסגרת הליגה. ובהפועל מרמורק מבצעים מהלך שלא משתמע לשתי פנים, ביעד שהציבו לעצמם בתחילת העונה-עלייה לליגה הלאומית. אומנם מדובר בתהליך של בנייה ומיסוד לטווח ארוך ,אבל התחושה בקרב ראשי המועדון כי העסק לא דופק כפי שהיה ניתן לחשוב.

נכון, האדומים מרחובות רחוקים רק נקודת ליגה אחת מהמוליכה הכח עמידר/ר"ג ,אך עבור רבים מאוהדי הקבוצה הכתובת הייתה על הקיר  "אני קיוותי שזה יקרה כבר במחזור הרביעי אחרי המשחק מול מכבי הרצליה" אמר אחד האוהדים השרופים של המועדון והמשיך "כולם הבינו שיש בעיה,כולם ידעו ולאף אחד לא היה נעים לצעוק את זה,כי אנחנו מצטיירים בחוץ כקהל תומך ומפרגן ,אבל לצעירי 'המלך הוא עירום' כי המאמן לא יכול להגיד שלא כל מה שהוא ביקש,לא קיבל".

כאמור, החיצים מופנים לעברו של ניב סידי בחור צעיר שהחל את דרכו בהפועל תל אביב ובעבר שימש כעוזרו  של יחזקאל. המחשבה לתת לסידי את המפתחות הייתה בעיקר כספית ואם נקרא לילד בשמו ,קובי סידי, איש עסקים ששימש כנציגו של אחד מבעלי הפועל ת"א.בהתחלה סברו במועדון כי האב יסייע לבנו בכל הקשור לבניית סגל הקבוצה ,היות ובשיחות שנערכו בטרום העונה הוא הבטיח לשלוח את היד לכיס. אך בפועל מי ששפך לא מעט מאות אלפי שקלים היה הספונסר הראשי ,מוטי אברג'יל שדאג לעמיד לרשותו של המאמן הצעיר ,את כל מבוקשו.

במרמורק עדיין ממתינים לראות מתי סידי האב יעמוד בהבטחותיו ובאותה נשימה מבהירים שנכון לכתיבת שורות אלו הם טרם ראו אגורה ממנו. מוטי אברג'יל: "קובי סידי לא נתן למרמורק 10 אגורות,וכל מה שמושקע במרמורק זה רק אני ומכספי".

זה לא סוד שהעונה החזירו את הנשיא אייל גולן לקדמת הבמה ,זאת אחרי עונת נתק שהסתיימה בירידה לליגה השלישית. גולן ויחזקאל נמצאים במערכת קשר חברתית מעולה ואחרי פיטוריו של מאמן בני סכנין עלתה האפשרות לצרף אותו למועדון כדמות המקצועית הבכירה כפי שפורסם לראשונה ב'רחובות ניוז' בתום משחק ההפסד לנורדיה.

הפרסום הבלעדי ברחובות ניוז

צריך לציין כי יחזקאל עשה קדנציה נהדרת במרמורק והצליח להשאיר את הקבוצה בליגת המשנה בעונתה הראשונה,שלא עמד לרשותו חופש פעולה בכל הקשור לרכש נוצץ כפי שיש העונה. והתחושה שמרחפת מעל המועדון כי אם השנה זה לא יקרה-זה לא יקרה לעולם. ועל מנת לא לפספס את הרכבת החליטו קברניטי מרמורק להצמיד איש מקצוע עם ניסיון לידו של סידי להמשך משחקי הליגה.

ממועדון הפועל מרמורק נמסר :מועדון הפועל מרמורק החל השנה תהליך של בנייה ומיסוד לטווח הארוך וקבע לעצמו יעדים למימוש:
1. קבוצה בוגרת – עלייה ללאומית.
2. בניית מעטפת לוגיסטית ומקצועית ראוייה למחלקה הצעירה ופיתוחה כמחלקה המובילה באזור.
3. פיתוח אקדמיה לכדורגל מהמובילות במדינה וטיפוח וקידום שחקנים מצטיינים ברמות הגבוהות ביותר.
4. הרחבת מאגר השחקנים באמצעות השקעה ופתיחת דלתות לכדורגל המקצועני לבתי הספר והמתנ"סים.
4. תשתיות:
א. הקמת מתקן אימונים מתקדם למחלקה הצעירה.
ב. שיפור תשתיות קיימות והתאמתן לכדורגל המקצועני.

לטובת מימוש והוצאה לפועל של פרוייקט זה שמח המועדון לבשר על מינויו של ניסן יחזקאל למנהל המקצועי של כל המועדון. ניסן כבר עשה קדנצייה מוצלחת במועדון בליגה הלאומית, מכיר את המועדון ומוערך מאוד בקרב הנהלת המועדון".

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: