לאור ההקלטות המביכות: מה קורה בבית החולים קפלן? האם יש מבוגר אחראי?

בית חולים קפלן צילום רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

סערה בעקבות פרסומי ההקלטות המביכות שנחשפו בחדשות רחובות ניוז: מה קורה בבית החולים קפלן? האם יש בוגר אחראי שירגיע את הרוחות? האם כולם שותקים? 

חשיפת ההקלטות של חדשות רחובות ניוז הובילה לסערה בבית החולים קפלן. בהקלטות נחשפים חילופי דברים מביכים וקולניים בין מנהלות בכירות, מחדר ההתאוששות והניתוחים, כאשר השיח הקולני הגיע עד לפתח דלתה של תחנת משטרת רחובות בעצם תלונה שהוגשה.

אחד העובדים אמר: " בכל מקום עבודה יש מריבות, אבל הסיפור הזה עם מנהלת חדר הניתוחים הגיע כבר לשיא, היא לא מפסיקה לצעוק על עובדים, שומעים בבירור בהקלטות, עובדים מפחדים להגיב לה, בודדים שמגיבים משלמים על כך מחיר"

 

ואיפה מנהל בית החולים פרופסור בדר טריף?

"הוא שומע; מעודכן, אבל לא ברור עד כמה מענין אותו לעסוק בזה, יש לו את הבלגן שלו עם חקירת המשטרה שהסתיימה לאחרונה בלא כלום והוא מתעסק בה יותר. העובדים בין כה לא מצפים שהוא יעזור להם, כנראה שגם הוא מפחד".

פרופסור טריף בדר מנכ"ל בית חולים קפלן

 

היכן ועד העובדים: " הוא מנסה להרגיע אבל אין באמת איזה טיפול מלבד כך שבשבוע הבא יערך בירור עם נציג ועד העובדים. הסיפור הזה עצוב, מביך, המטופלים לא צריכים להחשף לדברים כאלה אחרי ניתוחים וחבל מאוד שהשם של בית החולים ייפגע בגלל זה". (יש לציין שפנינו למנו מעודד אך לא נענינו בתגובה. לכשתתקבל נפרסמה במלואה כמקובל)

 

מהמרכז הרפואי קפלן נמסר: " הנושא בבדיקה"  

 

תגובות

תגובה אחת

  1. זה מה שקורה אחרי שנים שהתרבות בחדר הניתוח של הצוות היא להתבטל ולא לעבוד .
    מגיעה מנהלת שדוחפת קדימה-והצוות שרגיל להתבטל מתלונן על התעמרות.הגל בכדי לחזור לתרבות הקלוקלת.של אבטלה סמויה.

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: