לוסי דובינצ'יק: "תודה על האהבה"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השחקנית, תושבת רחובות בעבר ששוחררה מטיפול נמרץ והועברה למחלקה האורתופדית, פרסמה לראשונה מאז הנפילה סטטוס בפייסבוק בו היא מודה לכל מי שתומך בה: "תודה על הפרחים האהבה המתנות ובעיקר האהבה והתפילות שהרעפתם עלי. נסתרות דרכי האל".

השחקנית לוסי דובינצ'יק העלתה אמש (שני) סטטוס בחשבון הפייסבוק שלה בו עדכנה את חבריה ועוקביה על מצבה: "נסתרות דרכי האל", כתבה דובינצ'יק והוסיפה: "השיקום בעיצומו בזכות הצוות המדהים של איכילוב. בקרוב נדבר כולנו בפרטי. תודה על הפרחים, האהבה, המתנות ובעיקר האהבה והתפילות שהערפתם עלי. love you all".
מוקדם יותר פורסם כי מצבה של דובינצ'יק השתפר והיא שוחררה מהיחידה לטיפול נמרץ ועברה להמשך טיפול במחלקה האורתופדית. בהודעה שהוציעה לאחר השחרור מטיפול נמרץ נכתב: "אני מודה לכולם על האהבה והתמיכה שאני מקבלת. זה מרגש ומשמח אותי בימים קשים אלו ונותן לי כוחות להמשיך החלמה ושיקום".
בשבוע שעבר פורסם לראשונה ב'רחובהוט' על דבר נפילתה של תושבת העיר לשעבר מחלון דירתה בקומה הרביעית ביפו. היא אושפזה בבית החולים איכלוב כשהיא במצב אנוש, מורדמת ומונשמת. למרות השיפור במצבה עדיין לא ברור גם עכשיו מתי תשוחרר מבית החולים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *