fbpx

מחיצות אקוסטיות ניידות – פתרון אולטימטיבי לחלוקה וניצול חלל

megalinks122

megalinks122

בסיטואציות מסוימות בהן נאלץ לבצע פעולה שדורשת ריכוז בתנאים אידיאליים, נחשוב לעצמנו כיצד אפשר יהיה לחלק את החלל בו אנו נמצאים במטרה ליצור שני חללים במקביל עם תנאי אקוסטיקה איכותיים. אם כן, מחיצות אקוסטיות הינן הפתרון האולטימטיבי, הן מאפשרות מרחב אינטימי נוסף עבור כל פעולה או צורך, כשהן ניתנות לפריקה והקמה מהירה וקלה. מחיצות אלה גם עוזרות לנו למסך את הרעש מבחוץ ומאפשרות לנצל כל חלל כמו חדרים בבית, משרדים, אולמות אירועים ומרכזי קונגרסים, בתי ספר, בתי כנסת וכו'. 

מחיצות שהן גם אקוסטיות וגם ניידות מחופות עץ, עם מראה ייחודי שמושך את העין, מהוות גם אלמנט דקורטיבי ועיצובי שיש בו את היכולת להכתיב את האווירה. מנהלים ובעלי עסקים שירצו ליישם את אותן מחיצות במשרדים של החברה יוכלו ליהנות באמצעותן ממרחבים תחומים ומוגדרים עבור כל עבודה או פעילות שדורשות ריכוז. אז איך ניצור בין רגע מרחב שקט ללא הסחות באזור הומה אדם – התשובה במאמר שלפניכם.

קרדיט לתמונה: ש.א. טכנולוגיות – מחיצות אקוסטיות ניידות

איך חוצים את החלל ומצליחים ליצור אקוסטיקה איכותית?

כל מתחם שנבקש לחצות על מנת שנוכל להשיג תנאי סאונד הולמים ועמעום של כל רעש חיצוני, נוכל לעשות זאת על ידי מחיצות דקורטיביות אקוסטיות ניידות בחלל שהן גם קלות ופשוטות ליישום. המחיצות מכילות חומרי גלם ייעודיים שמבודדים רעשים וכך שני השטחים במקביל, הופכים שקטים ומנוטרלים משאון הרחוב והמולת המשרד. את הקירות הניידים הללו ניישם במסגרת בית הספר, בכיתות עצמן, בספריה או באולם הספורט וכך נאפשר סביבה אינטימית שמספקת תנאי לימוד אולטימטיביים, כשבסוף המשימה נוכל להשיב את החלל לקדמותו. 

מחיצות אקוסטיות ניידות מתאימות  לשימוש במשרד בזמן שרוצים ליצור סביבה שקטה לעבודה שדורשת ריכוז, או עבור ישיבת צוות סגורה או בזמן ראיונות עבודה. באותה צורה ולאותן סיבות, נוכל בעזרתן לחצות את המרחב של בית הכנסת, בית חולים, קליניקות מרכזי העשרה וכולי. 

שומרים על ניידות לניצול דינמי של החלל

יתרון בולט באותן מחיצות הוא העובדה שמדובר במוצר שנוח ופשוט לנייד ולשנע בכל מקום. זה מה שמבדיל אותו למעשה מקיר בטון או גבס שלאחר שבונים אותם לא ניתן להזיז אותם. אפשר לעשות שימוש בקירות הללו בשטח, כל זמן ולכמה זמן שרוצים ובתום כל משימה לקפל אותם בקלות ולהניח אותם בצד מבלי שייקחו מקום רב. הדינמיות שלהן מאפשרת לנו ניצול מיטבי ויעיל בכל רגע. הן קלות משקל ולא מצריכות עזרה רבה כדי לפרוס אותם או לקפל אותם. 

לדוגמא, במידה ונרצה ליישם את המחיצה בתוך אולם אירועים, כל מה שנצטרך לעשות זה לפתוח אותה לרווחה וכך למעשה לחצות את המרחב לתקופת הזמן או השעות שנרצה ולאפשר לשני אירועים להתקיים במקביל. מדובר כאמור בחלוקה וניצול חלל מקסימלי של האולם כשמרגע זה ואילך הוא יוכל להכיל בתוכו אירועים לכל כמות מבוקשת של אנשים. באותו הצורה נוכל לעשות גזאת במסגרת תערוכה שמתקיימת במרכז קונגרסים בה נרצה ליצור אזורים אינטימיים עבור שיח אישי עם כל לקוח פוטנציאלי שמגלה עניין בשירות או במוצר של החברה ובתום התערוכה לקפל את אותן מחיצות ולהניחן בצד עד לשימוש הבא. 

נראות אסטטית בזכות חומרי גלם איכותיים

כיום, ניתן משקל רב בכל מה שנוגע לעיצוב ולאסתטיקה של המרחב שלנו, אנחנו חושבים עמוקות ומתכננים בקפידה לפני שאנחנו מכניסים משהו נוסף לחלל ולא פעם נעשה זאת בסיוע של מעצב פנים או אדריכל, לרבות אם מדובר במקום שמזמין אליו לקוחות רבים וקהל רב מכל הסוגים. 

כך גם מיוצרות המחיצות, עם הרבה מחשבה עיצובית כשהן מותאמות לכל סוגי חלל ומהוות גם תוספת דקורטיבית שתתאים לכל אופי וסגנון יחד עם כל התנאים הנחוצים למרחב אישי ושקט. חומרי הגלם מהם עשויות המחיצות הללו הינם בעיקר סוגי עץ (פורמייקה ,מלמין וכולי), חומרי גלם איכותיים שמאפשרים את האקוסטיקה המרבית. כמו כן, הם יכולים להגיע בהתאמה אישית, בגוונים, בצורות ובמידות שונות ולהשתלב עם המרחב בצורה הרמונית ודקורטיבית, כאילו הם חלק אינטגרלי מכל העיצוב הראשוני.  

המאמר נכתב באדיבות ש.א. טכנולוגיות – מחיצות אקוסטיות ניידות

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: