מעקב: המשטרה עצרה חשוד נוסף בפרשת תקיפה באמצעות לבנה

חדשות רחובות - פרשת תקיפה באמצעות לבנה על ראשו של נער - תמונת ארכיון: צילום דוברות משטרת ישראל - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מעקב: המשטרה עצרה חשוד נוסף בפרשת תקיפה באמצעות לבנה על ראשו של נער.

בית המשפט" מדובר באירוע אלימות חמור של ויכוח תחת השפעת אלכוהול…לאחד הקורבנות דימום וצלעות שבורות".

מסיבה אילוסטרציה

אמש התייצב בתחנת המשטרה חשוד נוסף ששמו עלה במסגרת החקירה המשטרתית, בפרשת הקטטה הקשה שארעה בשישי שעבר בקרית עקרון. במהלך חקירתו הכחיש כל קשר למיוחס לו ובתום חקירתו הוא נעצר. כפי שפורסם לראשונה בחדשות רחובות ניוז. במהלך הקטטה, הושלכה לבנה על נער גבן 16 תושב רחובות, שפונה אל בית החולים קפלן עם פציעת ראש קשה ושבירת צלעותיו. מעצרו של החשוד בוצע החשוד יום לאחר מעצר חשוד נוסף, שניהם בני 19, השניים כאמור מכחישים כל קשר למעורבותם. המשטרה טוענת כי יש בידה מצלמות אבטחה שמאששים את טענותיה, סנגוריהם של החשודים טענו כי בסרטונים יש קושי להוכיח את מעורבותם מאחר ורואים חשודים שנמלטים מהזירה אך לא רואים את ביצוע העבירה.

בית משפט השלום פתח תקוה

שני החשודים הובאו לפני זמן קצר להארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקוה בפני השופטת התורנית זהר דיבון סגל.

עו"ד דמיטרי ברנשטיין

עו"ד דמיטרי ברנשטיין המייצג את החשוד הנוסף מטעם הסנגוריה הציבורית ביקש לשחררו בתנאי פיקוח: "מדובר בקטין שהיה בנסיבות קשות עבר הליך מאוד קשה ואמור להתגייס, ומכחיש כל שיוחס לו, טוען שלא היה במקום. הוא גר בראש העין אצל אחותו. ששמע שמחפשים אותו דרך משפחה קרובה באזור הגיע לתחנת המשטרה. ראה סרטונים, לא מזהה את עצמו, לא מזהה אנשים, לא מסתובב שם לאחרונה. לא מכיר את האירוע. יש תחתושה שהמשטרה בידיעה שאין ראיות מנסה למשוך את התיק. מבקש מבית משפט לשחררו לחלופת מעצר".

עו"ד איתי שוחט

עו"ד איתי שוחט המייצג את החשוד הראשון מטעם הסנגוריה: " התמונה שעולה שהיה אירוע של אלימות בין הקורבנות של האירוע לבין מבצע האירוע אין הכרות קודמת, הם שמעו מתוך רחש של אנשים שנכחו במקום לא יודע מה בדיוק שמי שהיה מעורב בכך הוא מרשי. חיזוק לטענתי אני רואה בהחלטת כב' השופט ענר שהעדות נסמכת על פי עדות מפי השמועה. מבקש שהיחידה החוקרת תשים לב לכך ואני גם מבקש שהפרקליטות שמלווה את התיק תשים לב לכך, שבין לבין פנו אליו בפייסבוק אמם של הקטינים של אותם קורבנות פנו אליו בפייסבוק ורשמו לו משהו, הדבר פורסם בכלי תקשורת עם שמו והיום בנקל מוציאים תונה של כל אדם. גם אם נצא מנקודת הנחה שיעשו מסדר זיהוי ששלפו תמונתו בפייסבוק אי לכך כל משקל. לכן היה עליהם למצוא עד שנכח באירוע מתוך האנשים שהיו שם שאומר שמי שתקף מכיר אותו מכיר מ שכונה. אם חברי היה אומר שזה המצב התמונה בתיק, הייתי מסכים להארכת המעצר. זו לא התמונה".

השופטת זהר דיבון סגל צילום רחובות+ ראשון ניוז

המשטרה כאמור ביקשה להאריך את מעצרם בשבעה ימים נוספים לצורך המשך החקירה בעודם מאחורי סורג ובריח. השופטת זהר דיבון סגל הסתפקה בשלושה ימים, עד יום שני. השופטת סגל: "מדובר באירוע אלימות חמור במסגרתו תקפו החשודים שניים אחרים אשר החשוד 2 אוחז בידו אבן והחשוד 1 תוקף את הקורבנות בידיו. כתוצאה מהאמור נגרמו לקורבנות חבלות, הם פונו לבית חולים במצב קל כאשר הם מדוממים, לאחד הקורבנות דימום וצלעות שבורות, כל זאת על רקע הוויכוח וכאשר החשודים נמצאים תחת השפעת אלכוהול. נתונים אלו לצד עברו הפלילי של החשוד 2 הכולל הרשעה קודמת בעבירת אלימות, מלמד על מסוכנות לא מבוטלת".

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *