נס גדול! ילד בן 9 נעדר בעיר רחובות ואותר בירושלים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

נס גדול! תושבת רחובות שראתה בקבוצות איתרה את הילד הנעדר בירושלים אברהם מאנהיים בן 9.

 

בסביבות השעה 19:00 החלו לצאת קריאות לחיפושים אחר אברהם מאנהיים בן 9, שנראה לאחרונה בצהרי היום בצאתו מבית הספר חפץ חיים, שברחוב טשרנחובסקי. הוריו של אברהם נשמעו לחוצים ושלחו תמונה שלו שהופצה בכל הרשתות החברתיות בעיר. מתנדבי איחוד הצלה בראשם יוני רוטנברג ומתנדבים מארגונים נוספים, התקבצו במשרדי איחוד הצלה שבשכונת אושיות ופתחו חפ"ק על שוטרי תחנת רחובות.

 

אל המקום הגיעו ראש העיר רחמים מלול שסיפר כי בעצמו סייר וחיפש את אברהם בגינות ציבוריות וברחבי העיר, גם ממלא מקומו זהר בלום הגיע והזעיק אחריו את מנהלת אגף החינוך אפרת צוקרמן ומנהלת האגף לשירותים חברתיים בת חן קרני. בסביבות השעה 21:40, התקבלה שיחה אל מוקד 100 בירושלים, על הקו סיפרה אישה שהיא אמנם תושבת רחובות אך היא נמצאת בתחנה המרכזית בירושלים, ושראתה בקבוצות המקומיות שמחפשים ילד. לדבריה היא הבחינה בילד העונה לתאור. היא ניגשה אליו, שוחחה עמו ואף נתנה לו לדבר עם אמו שבכתה מהתרגשות.

ישראל פרלשטיין באמבולנס של זק"א בדרך לירושלים להשיב את אברהם

שוטרי ירושלים הגיעו אל הילד אברהם מאנהיים, ברגעים אלה הם ממתינים לו. במקביל, אמבולנס של איחוד הצלה רחובות אסף את אמו ויחד הם יצאו להחזיר את הבן אברהם בן ה- 9 חזרה אל ביתו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *