סופר מרגש: "המעשה שעשה רחמים מלול השיב לישראל בן ה-9 את החיוך לפנים"

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

סופר מרגש: ראש העיר רחמים מלול השיב את החיוך לישראל בן ה-9 

 

אתמול (שני) פגש באקראי ישראל בן ה-9 מרחובות את ראש העיר רחמים מלול. ישראל ואביו חיים ניגשו אל מלול וסיפרו לו שביום ראשון שיחק ישראל בגן המגינים במשחק בומרנג שאביו קנה לו במיוחד בחו"ל. בזמן המשחק נתפס הבומרנג בין העצים ונותר שם. ששמע זאת מלול הוא הבטיח לסייע, הוא נכנס אל רכבו, התקשר למנהלת אגף עיצוב גנים אפרת דסקלו וביקש שעובדיה ינסו לעזור לישראל. הבוקר (שלישי) הגיעו עם מנוף עובדי אגף עיצוב גנים אל גן המגינים וכעבור זמן קצר הם איתרו את הבומרנג ומסרו אותו לראש העיר רחמים מלול. לפני זמן קצר הגיעו הוריו של ישראל, לאה וחיים גולדברגר עם ישראל, אל לשכת ראש העיר לקחת בהתרגשות את משחק הבומרנג מידיו של מלול. שהגיעו אל הלשכה הם סיפרו שלפני כשנתיים הם עלו ארצה ממיניאפוליס שבמקרה היא עיר תאומה לעיר רחובות, הם מתגוררים במרכז העיר והם מאוד מרוצים מהעיר ומבית הספר "עץ החיים" שם לומד בנם הזקונים ישראל.

ראש העיר רחמים מלול, ההורים לאה וחיים ובנם ישראל היום בלשכה

האם לאה סיפרה: "מיום ראשון שזה קרה ישראל היה ממש עצוב. אתמול ישראל וחיים אביו, עברו ברחוב עזרא בזמן שנערך שם טקס עירוני. הם הבחינו שראש העיר רחמים מלול נמצא שם ואז חיים הציע לישראל ללכת אליו ולבקש ממנו לעזור, לנסות לפחות. הם ניגשו והיינו ממש מופתעים שראש העיר בכבודו ובעצמו ישמע ויטפל בזה ויגשים את בקשתו המיוחדת של ישראל. הענין שזו מתנה בעלת ערך מחו"ל, מאחר וישראל קיבל אותה מאביו חיים בשישי שעבר שחזר מביקור במיניאפוליס. בזכות ראש העיר רחמים מלול המתנה לא אבדה לישראל, זו ממש השגחה פרטית וכיף לדעת שיש לנו ראש עיר כל כך רגיש ואנושי".

משחק הבומרנג שנמצא

ראש העיר רחמים מלול: ״שמחנו לסייע לישראל היקר לקבל את המשחק שלו בחזרה. תודה גדולה לעובדי אגף גנים ונוף שלא ויתרו, חיפשו והתאמצו והצליחו לאתר את המשחק. אני מאחל לכלל ילדי העיר חופש נעים ושמח, ומזמין אותם ליהנות משלל הפעילויות והאירועים בגנים ובפארקים ברחבי העיר״.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: