עורך דין משפחה ברחובות

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

עורך דין משפחה ברחובות

 

תחום המשפחה הינו אחד מהתחומים המרתקים בעולם המשפט העוסק בדיני משפחה ומעמד אישי והינו בעל השלכה ישירה על חייהם של בני זוג החיים במשותף, אם מכורח הסכם נישואין או חיים משותפים, וכן על ילדיהם או המעגל הסובב אותם. תחום זה טומן בחובו ניהול תיקים מגוונים העוסקים, בין היתר, בסכסוכים משפחתיים או בעיות אחרות שמקורן בתא המשפחתי.
על עורך דין משפחה ברחובות לגלות בקיאות וידע מעמיק בשורה של נושאים וחקיקה, שכן הוא נדרש בסופו של יום להביע את טיעוניו המשפטיים בפני שתי ערכאות משפטיות – בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני המהווים את הערכאות המשפטיות המוסמכות לפסוק בדיני המשפחה השונים.

חדשות רחובות - בית משפט השלום רחובות - רחובות ניוז
חדשות רחובות – בית משפט השלום רחובות – רחובות ניוז

הפנייה אל עורך דין משפחה ברחובות או בכל מקום אחר בארץ, עשויה להתרחש על רקע סוגיות נישואין וגירושין, הסדרי ראיה והורות משותפת, הסכמי ממון, מזונות, צו הרחקה, תביעת אבהות, תביעות עיזבון או רכוש, ידועים בציבור ועוד. כל אחד מהנושאים הללו ועוד הנכללים במסגרת דיני משפחה טומנים בחובם עולם ומלואו, ומצריכים מעורך הדין לענייני משפחה לגלות הבנה מעמיקה של החקיקה והתקנות הקיימות. בה בעת נושאים אלו דורשים גם גילוי רגישות מקסימלית לאור העובדה כי מדובר לא אחת בבעיות המערבות נושאים אישיים ואף רגישים במיוחד.

לבחור נכון: חשיבות בחירת עורך דין לענייני משפחה
בעת תהליך בחירת עורך דין לענייני משפחה, רצוי לוודא כי מדובר בבר סמכא בתחומו, קרי עורך דין בעל רזומה מוכח ויכולת ליטיגציה גבוהה, כזה שעתיד לסייע לכם להעביר את טיעוניכם בצורה המיטבית מול הערכאה המשפטית ולחתור למימוש זכויותיכם ללא דופי.
טיפ נוסף נעוץ בבחירת עורך דין המתמחה בתחום הספציפי לו הינכם זקוקים. כך לדוגמה, במידה ואתם מצויים בהליך גירושין הכולל מחלוקת כספית, רצוי לבחור בעורך דין גירושין בעל ניסיון בתיקי רכוש כאלו ואחרים. גם תודעת שירות וקשר אישי בין הלקוח למרשו הינם מרכיבים שעשויים לעשות לא פעם את ההבדל בין הצלחה לכישלון בתיק.
זקוקים לליווי משפטי בתחום המשפחה? עו"ד יניב בוקר המתמחה בדיני משפחה הינו בעל ניסיון של מעל 15 שנים, הכולל רקורד הצלחה לא מבוטל בתיקי גירושין מורכבים וממוצע של 90 אחוז ניצחונות בבתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים.
נשמח לעמוד לרשותכם תוך הקפדה על ליווי משפטי הכולל שמירה על דיסקרטיות מלאה, שילוב אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בכפוף לסוג התיק, לצד בניית אסטרטגיה משותפת ויחס אישי מובטח עד לתוצאה המיוחלת.

עורך דין גירושין ודיני משפחה יניב בוקר זמין לשיחת יעוץ בטל': 08-6384080

תגובות

דילוג לתוכן