עצוב! המשנה לראז העיר רחובות לשעבר מנחם קליין נפטר הערב לאחר מאבק במחלה קשה. הלוייתו תיערך מחר בשעה 14:00 בבית העלמין גורדסקי ברחובות.
מנחם קליין נפטר לפני זמן קצר(מוצ"ש) לאחר מחלה ממושכת אותה לא שרד. קליין תושב רחוב הבעל שם טוב, בן 67 במותו, בעבר כיהן כחבר מועצה סגנו והמשנה לראש העיר דאז שוקי פורר בין בשנים 2003-2013. קליין נחשב לאחד מחלוצי סיעת המפד"ל בעיר והוא כיהן לצד חברו למועצה שאול ליבי.
הלוייתו תיערך מחר בשעה 14:00 בבית עלמין המרכזי גורדסקי.
יהי זכרו ברוך.