פרסום ראשון! האסיר המשוחרר זאב כהן שוב נתפס גונב, לקב"ט הוא אמר " אתה לא יודע מי אני"

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פרסום ראשון! הקלפטומן הרחובותי והאסיר המשוחרר זאב כהן שהיה בכותרות בתקשורת הארצית רק לפני שנתיים, לא לומד לקח. הפעם הוא יועמד לדין בגין גניבת בשמים, נעלי ספורט וגבינות יוקרה. באחד המקרים שנתפס אמר כהן לקב"ט: "אתה לא מכיר אותי, ישבתי כבר 10 שנים".

 

הקלפטומן הרחובותי והאסיר המשוחרר זאב כהן בן 52 תושב שכונת מרמורק, שהושעה כזכור מעבודתו בעיריית רחובות בגלל ריצוי עונש מאסר, מואשם עתה בלא פחות מארבעה מקרי גניבה מחנויות שונות ברחבי העיר. כתב האישום שהוגש אל בית משפט השלום ברחובות מתאר גניבה שיטתית מצד הנאשם של מוצרי יוקרה מסוגים שונים.

 

צפו בסרטון בו נראה כהן גונב מעגלת סופר בקניון באסף הרופא בשנת 2017:

באחד המקרים המתוארים בכתב האישום שהוגש בשבוע שעבר, נכנס כהן לסניף יוחננוף ברחובות, ויצא משם עם מוצרי חלב וגבינות בשווי 500₪ ש"ח, מבלי לשלם.

במקרים אחרים, גנב כהן נעלי ספורט בשווי 1,000 ש"ח, בשמים בשווי 900₪ ש"ח, ומוצרי ביגוד אחרי בסכום של מאות שקלים. זאת כשהוא מסיר את הזמזם מהמוצרים ויוצא מהחנות כשהם בשקית קניות של החנות.

בסופר פארם שבקניון רחובות הוא שוב נתפס על חם, שם איים כהן על קצין הביטחון באמרו "אתה לא מכיר אותי, ישבתי כבר עשר שנים".

השופטת אפרת פינק (צילום בתי משפט)
השופטת אפרת פינק (צילום בתי משפט)

בחודש נובמבר 2017 השיתה סגנית בית משפט השלום ברחובות השופטת אפרת פינק, עונש של 24 חודשי מאסר בפועל וקנס כספי בסך 13 אלף שקל. זאת בגין 8 אישומים מתוכם חמש נשים שנפלו קורבן לידיו ומהן גנב פריטים אישיים במהלך קניות שביצעו בסופרים. בקרוב הוא שוב יעמוד על דוכן הנאשמים אך נראה כי אין זו תהיה הפעם האחרונה.

תגובות

דילוג לתוכן