צעיר מרחובות שותף לשוד: "נשברו עצמותיו והפך לנכה"

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

צעיר מרחובות ושניים נוספים שדדו באכזריות בעל עסק בצפון הארץ " התוקפים שברו לו את העצמות וגרמו לו לנכות"

שוטרי משטרת מחוז צפון עצרו 3 גברים שתקפו באכזריות ושדדו בעל עסק על רקע סיכסוך עסקי ביניהם. חוקרי המשטרה הצליחו להתחקות אחר עקבותיהם של התוקפים ולאסוף די ראיות שהובילו להגשת כתב אישום חמור נגדם ובקשה למעצרם עד תום ההליכים באמצעות פרקליטות מחוז חוף.

מעצר, משטרה, צילום רחובות ניוז
מעצר, משטרה, צילום רחובות ניוז

במוקד 100 התקבלה קריאה על שוד בבית עסק בישוב עדי במהלכו גבר נשדד, נפצע ופונה לקבלת טיפול רפואי. חוקרי המשטרה הגיעו למקום אספו ממצאים וגבו עדויות, מהן עלה, כי שני חשודים נכנסו לבית עסק כשעל ראשם קסדות, תקפו את בעל העסק באכזריות וגנבו מהמקום כסף מזומן, כרטיסי אשראי, טלפונים ניידים. כמו כן הורידו מידו של הקורבן שעון רולקס בשווי של כ-100,00 ₪ ונמלטו מהמקום. כתוצאה מהתקיפה הקורבן פונה לקבלת טיפול רפואי – בבית החולים נמצא כי התוקפים שברו לו את עצמות הפנים וגרמו לו לנכות באוזנו.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://t.me/RehovotNews

לאחר מספר פעולות חקירה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים, הצליחו חוקרי משטרת מחוז צפון להתחקות אחרי אחד החשודים והוא נעצר, בהמשך נעצרו גם שני השותפים שלו אחיו החורג בן 21 וחברו מהעיר רחובות. מהחקירה עלה כי בעקבות סיכסוך עסקי, הנאשם ניסן מסלי יחד עם השניים האחרים הגיעו לישוב עדי, מוסלי הכווין את שותפיו, שהיו רכובים על קטנוע לבית העסק, וחיכה להם בסמוך. כשסיימו, כל השלושה נמלטו כשהרכוש שנשדד ברשותם.

בתום חקירה אינטנסיבית הצליחו החוקרים לאסוף די ראיות כנגד 3 הגברים ניסן מוסלי (38) מעפולה, אור חי עבדי (22) מעפולה ודניאל דוד (20) מרחובות, ופרקליטות מחוז חיפה הגישה נגדם כתב אישום בגין תקיפה, שוד בנסיבות מחמירות ובקשה למעצרם עד תום ההליכים.

 

משטרת ישראל מפעילה את כל האמצעים כדי להגיע לעברינים הפוגעים בביטחון האזרחים ופועלת במגוון דרכים ותוך שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותה, בכדי להביאם לדין. המשטרה שמה דגש מיוחד על מניעה וטיפול במעשי שוד, שנוסף על הנזק הכלכלי המיידי והעקיף שהם גורמים לקורבן ולמשק בכלל, משלבים אלימות אשר מעבר לפגיעה הפיזית בקורבן, פוגעים פגיעה נפשית ומערערים את תחושת הבטחון שלו וחוסנו האישי.

תגובות

דילוג לתוכן