רחובות: חולצה תינוקת שננעלה בשגגה ברכב

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

רחובות: תינוקת ננעלה בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותה בשלום • ״האמא הודתה לנו בלב נרגש כשהתינוקת בזרועותיה״

היום (שישי) בשעה 13:05 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוקת כבת חצי שנה שננעלה בשגגה ברכב לעיני אימהּ, בחניון של קניון עופר ברחובות.

מאיר אבוקרט, מוקדן ידידים שענה לשיחת החירום, הזעיק את מתנדבי האזור. אלירן ותארי – מנהל סניף רחובות, אברהם נתן – סג״מ הסניף, יחד עם איתן שץ, דניאל עמר ומיכאל שאער – מתנדבי הסניף המקומי, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את התינוקת בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

אברהם מספר: ״חזרתי הביתה מותש לאחר עבודה מאומצת בשמש, והתיישבתי בספה לנוח. לפתע התקבלה קריאת החירום, ובלי לחשוב פעמיים יצאתי לדרך. הגעתי לחניון עם שאר המתנדבים, ובעזרת סיוע והכוונה של אהרון אלמליח מהמוקד, שקישר בינינו ובין האמא, מצאנו את הרכב בקלות. התחלנו בפעולות החילוץ שהיו מורכבות בגלל החשכה ששררה במקום, אך שיתוף הפעולה הוכיח את עצמו וחילצנו את התינוקת במהרה. האמא שמחה שביתהּ שבה לזרועותיה, והודתה לנו בלב נרגש. זו תחושת סיפוק אדיר לסיים חילוץ בהצלחה, בכל פעם מחדש״.

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מנחם ולפיש – דוברות ידידים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *