בהלה במזכרת בתיה
ראש המועצה מאיר דהן "הכל בשליטה ואנו פועלים בהתאם להנחיות". בעקבות תוצאות חקירה אפידמיולוגית שנערכה על ידי צוות לשכת הבריאות ברחובות, בישוב .נמצא כי ילדי
ראשי » קטגוריה: 13/03/2017
ראש המועצה מאיר דהן "הכל בשליטה ואנו פועלים בהתאם להנחיות". בעקבות תוצאות חקירה אפידמיולוגית שנערכה על ידי צוות לשכת הבריאות ברחובות, בישוב .נמצא כי ילדי
מכבי רחובות תארח מחר (ג') את המוליכה מכבי רעננה לקרב צמרת מכבי רחובות שהתפרקה לפני שבוע מול הפועל ר"ג/גבעתיים בודאי תרצה לתקן את הרושם בבית
כל הזכויות שמורות לאתר רחובות ניוז | מבית קבוצת NEWS | ראשון ניוז – חדשות ראשון לציון | בבעלות העיתונאי ארז שרווינטר