איתור חניה: ליאור שוקרי "ביצענו החלפת תמרורים למציאת חניה טובה ומהירה לאורך הציר הראשי".

חדשות רחובות - ליאור שוקרי מנהל אגף רשות החניה, הפיקוח והשילוט - רחובות ניוז
חדשות רחובות ניוז

חדשות רחובות ניוז

כל מה שקורה בעיר רחובות 24/7

מעכשיו קל יותר למצוא חניה ברחוב הרצל

עיריית רחובות שינתה את שעות הפריקה והטעינה לאורך ציר הרצל- על מנת לאפשר חניה במקום.
עד כה: ניתן היה לחנות לאורך ציר הרצל לצורך פריקה וטעינה עד השעה 14:00.

מעתה: לבקשת בעלי העסקים לאורך הרחוב והתושבים, שעות הפריקה והטעינה הוגבלו עד השעה 10:00, כדי לפנות מקומות חניה לתושבים וללקוחות בעלי העסקים לאורך הרחוב.

 

חדשות רחובות - חניה ברחובות צילום עיריית רחובות - רחובות ניוז
צילום עיריית רחובות

לאורך ציר הרצל ישנה חניה מוסדרת בכחול-לבן.

עד השבוע שעבר היו מוצבים במקום תמרורים המאפשרים חניה לצורך פריקה וטעינה בין השעות 7:00-14:00.

החניה המוסדרת הייתה בין השעות 14:00 ועד 19:00.

בעלי עסקים רבים לאורך הרחוב פנו לאגף התנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני בבקשה לשנות את שעות החניה לצורך הפריקה והטעינה על מנת להביא לתחלופת חניה שתענה על הצורך של לקוחותיהם למצוא חניה סמוכה ביתר קלות. כמו כן, תושבים רבים ביקשו להאריך את שעות החניה המוסדרת בכחול לבן את אפשרות החניה ברחוב.

וזאת בפרט לאור העבודות המבוצעות בימים אלה לאורך הציר לשיפור חזותו ולהגדלת מקומות החניה, ביוזמת סגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ' ומנהל אגף תנועה, פיקוח, שילוט ושיטור עירוני, ליאור שוקרי.
בימים אלה נענתה העירייה לבקשתם, והתמרורים לאורך הציר הוחלפו לכאלה המאפשרים חניה לצורך פריקה וטעינה רק בין השעות 7:00-10:00, כך שניתן יהיה לחנות במקום בכחול לבן החל מ10:00 ועד 19:00 . בימי שישי החניה בכחול לבן בין השעות 8:00-13:00 .

ראש העיר, רחמים מלול: "בתקופה מאתגרת שכזו, אנחנו עם הפנים לתושבים ולעסקים. אנו מקווים כי הדבר יסייע לעסקים לאורך רחוב הרצל ובסביבותיו ובפרט לתושבים, אשר יוכלו למצוא חניה בציר הראשי והעמוס – ביתר קלות".

ליאור שוקרי, מנהל אגף תנועה, פיקוח, שילוט ושיטור עירוני: " אנו עושים הכול על מנת להקל על העסקים בעיר וכן על התושבים . העירייה קשובה לתושבים ולבעלי העסקים- מיד עם האישור בוועדת התמרורים, ביצענו את ההחלפה במהירות על מנת לענות על בקשתם של העסקים והתושבים לתחלופת חניה טובה ומהירה לאורך הציר".

חבר המועצה אבי קינד, מחזיק תיק התחבורה: "גם בתחום התחבורה יש מה לעשות על מנת לסייע בימים אלה: אנו שמחים לאפשר זרימה טובה יותר של לקוחות לעסקים בעיר באמצעות שינוי שעות החניה לפריקה וטעינה. גם התושבים ייהנו מתחלופה טובה יותר של חניה".

תגובות

דילוג לתוכן