ח"כ עודד פורר מס' 2 ברשימת "ישראל ביתנו"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
עודד פורר,האם נראה אותו גם בכנסת הבאה?

ישראל ביתנו הציגה הערב את רשימת המועמדים לכנסת מחצית מהעשיריה הראשונה – צעירים מתחת לגיל 40. במקום השני ברשימת המועמדים ח"כ עודד פורר. ליברמן: ״אנחנו לא דופקים חשבון לסקרים, אנחנו עושים עבודה בשטח. נקבל מינימום 8-9 מנדטים. מי שרוצה ימין שפוי אמיתי, יצביע עבורנו. נצטרך להתמודד מול אלה שרוצים לקדם פה מדינת הלכה ומול אלה שרוצים לספח מיליוני פלשתינים ולתת להם זכות בחירה״.


מרכז מפלגת ישראל ביתנו שהתכנס הערב(שלישי) באשקלון אישר את רשימת המועמדים של המפלגה לכנסת. הרשימה משלבת בין חברי כנסת מכהנים למועמדים חדשים רבים. מחצית מהמועמדים המופיעים בעשיריה הראשונה הם צעירים מתחת לגיל 40.
יו"ר המפלגה, שר הבטחון לשעבר, ח"כ אביגדור ליברמן הכריז כי "אנחנו לא דופקים חשבון לסקרים, אנחנו עושים עבודה בשטח. נקבל מינימום 8-9 מנדטים ובעזרת עבודה קשה של הנוכחים באולם נוכל להגיע גם למספר דו ספרתי".
ליברמן הכריז, כי "תפקידנו הראשון בממשלת הימין הבאה הוא קודם כל למנוע כניעה לטרור, לספק הגנה אפקטיבית לתושבי הצפון ולהבטיח את המשך ההתעצמות של צה"ל". בהתייחסות לנעשה ברצועת עזה אמר, כי ניתן להגיע להסדר ברצועת עזה, אך לפני כן צריך לשבור את כח הרצון שלהם להתעמת איתנו.
"תפקידנו השני, הוסיף ליברמן, הוא למנוע את התעצמות הכפיה הדתית. כולנו ראינו ושמענו את התביעות של המפלגות החרדיות במו"מ הקואליציוני העתידי. דברים בלתי סבירים ובלתי מתקבלים על הדעת, כמו הפסקת עבודות חיוניות מצילות חיים בשבת, ביטול גיוס בני הישיבות וכן הלאה.
מי שרוצה את הימין השפוי האמיתי, ימין במעשים ולא בדיבורים, חייב להבין שאין אלטרנטיבה ל"ישראל ביתנו". נצטרך להתמודד מצד אחד עם אלו שרוצים להפוך את מדינת ישראל למדינת הלכה, ומצד שני עם אחרים שרוצים לספח לישראל מיליוני פלסטינים, להעניק להם אזרחות, ביטוח לאומי וזכות הצבעה לכנסת".
"ישראל ביתנו" תדרוש בממשלה הבאה להעביר בקריאה שניה ושלישית את חוק גיוס בני הישיבות, חוק עונש מוות למחבלים וחוק המאפשר נישואים אזרחים. אנחנו גם נדרוש, כמו ברוב מדינות OECD, פנסיה מינימלית של 70% משכר המינימום ונקדם חוק שיאפשר לזוגות צעירים להשתמש בכספי החסכון הפנסיוני כהון ראשוני לרכישת דירה בלי לשלם מס של 35%.
ליברמן הודה בחום לשני חברי כנסת ותיקים ובכירים במפלגה, סופה לנדבר ורוברט אילטוב שלא ימשיכו לכהונה נוספת, על פעילותם רבת השנים.
וזוהי רשימת המועמדים:

1. יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן.
2. ח״כ עודד פורר
3. יבגני סובה, עיתונאי ואיש תקשורת בשפה הרוסית.
4. אלי אבידר- איש עסקים, בין היתר מנכ״ל לשעבר של הבורסה ליהלומים.
5. ח״כ לשעבר יוליה מלינובסקי
6.ח״כ חמד עמאר
7.אלכס קושניר, לשעבר מנכ״ל משרד העלייה והקליטה.
8. מרק אפראימוב, סגן ראש עיריית שדרות.
9. לימור מגן תלם, יועצת משפטית של עיריית מגדל העמק.
10. ד״ר אלינה ברדץ’- יאלוב.
11. שאדי חלול- חבר מועצת גוש חלב ויו״ר העמותה הארמית-נוצרית בישראל.
12. אלכס פרידמן- יו״ר עמותת ״נכה לא חצי בן אדם״.
13. דור דוידיאן, יו״ר צעירי ישראל ביתנו
14. שחר אלון, עו״ד ואיש הייטק.
15. אילנה קרטיש- ספורטאית אולימפית.
16. משה סדיה- עצמאי.
17.בוריס שינדלר- יזם ופעיל חברתי.
18. הילה איריס ידיד ברזילי- עו״ד ומגשרת.
19. אביב כהן- יועץ פרלמנטרי.
20. אמיר שניידר – יועץ משפטי וסמנכ״ל רגולציה בהתאחדות האיכרים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *