ארגון המורים העל יסודיים הודיע על שביתת אזהרה מחר בכיתות י-יב בתיכונים ברחבי הארץ.
ראש העיר ביקש למצוא פתרון לתיכוניסטים המושבתים מחר באמצעות רשת המרכזים הקהילתיים העירונית ברחובות: יניב מרקוביץ יור רשת חוויות נענה לבקשת ראש העיר רחמים מלול לפתוח את המתנ״סים מחר לטובת התיכוניסטים: הספרייה העירונית, חוויות שווייץ, חוויות רחובות החדשה, מרכז כפר גבירול וחווית קרית משה כולם יועמדו מחר לרשות התיכוניסטים החל מהשעה 8:00 בבוקר.
חדרי העיון יפתחו עבורם ובמקום יעמדו לרשותם עמדות מחשב, wi-fi חינם ושתייה חמה .
ראש העיר רחמים מלול: ״חשוב לנו לשמור על שגרת לימודים לתיכוניסטים בעיר רחובות. ברשת חוויות הפרוסה בכל העיר הם יוכלו להיפגש או ללמוד מחר״
יו״ר רשת חוויות יניב מרקוביץ, המישנה לראש העיר: "רשת חווית נותנת מענה לחינוך הבלתי פורמאלי של הנוער ורואה בשביתה זמן שאפשר ורצוי לנצל למסגרת למידה אישית ללימוד למבחנים ולהשלמת שיעורים ועבודות. כולם מוזמנים"