מיוחד! צפו בכלת פרס ישראל מברכת את מועמדת הבית היהודי אביטל ביר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

 

מיוחד! כלת פרס ישראל הרבנית עדינה בר שלום בירכה את המועמדת אביטל ביר: "הבית היהודי זכה בך והתברך בך".

 

ביתו של מרן הרב עובדיה יוסף, הרבנית עדינה בר שלום, ניפגשה עם אביטל ביר, מועמדת מספר ארבע בבית היהודי ברחובות. בפגישתם, בירכה הרבנית את המועמדת ואיחלה לה הצלחה לקראת הבחירות. הרבנית עדינה בר שלום: "לפעול לאחדות ישראל זו הברכה הכי נכונה שאני אברך אותך. אני יודעת שאת מסוגלת לעשות את זה הכי טוב. אין אחד שיעשה את זה טוב כמוך".

ד"ר אביטל ביר, תושבת רחובות הנה פעילה חברתית, מקדמת חקיקה וטיפולים רפואיים חדשניים בישראל. ביר בעלת תואר דוקטור ממכון ויצמן ותואר שני במנהל עסקים. בימים אלה, מתמודדת למועצת העיר מטעם הבית היהודי. כל זאת, במקביל לעבודתה כמנהלת בתחום האתיקה בתהליכי פיתוח תרופות מצילות חיים בבית החולים בלינסון. ד"ר ביר מובילה את קהילת "פסיפס צעירים" ברחובות, למען חיבור בין משפחות חילוניות ודתיות, מפתחת תעסוקה איכותית לאוכלוסיות מוחלשות בחברה ופועלת למען קהילות שונות ברחובות.

ד"ר ביר, מאמינה כי חיבור בין דתיים וחילוניים ויצירת וקידום מסגרות פנאי תומכות לצורך כך הוא הדבר אשר יצור גשר איתן בין מגזרים וקבוצות דתיות שונות. במטרה לבטל תגיות מגדריות ואחרות בחברה הישראלית.

עוד אמרה הרבנית בר שלום: "הבית היהודי זכה בך והתברך בך אני מכירה אותך זמן קצר ולמדתי להעריך אותך ברמות של זכות לא האמנתי שאני אפגוש אישה ברמה שלך ברצון שלך להיטיב עם אחרים ולהיות חברת מועצה. זה רווח למועצה, רווח למפלגה. ההתבוננות שלך מסביב החן שלך הנתינה שלך מי עוד יכול לעשות את זה כמוך. תבורכי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *