מנגל: מה יש בדירת הפאר החדשה של איתי לוי ואיזו הטבה קיבלו חברי המועצה מהעירייה

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

 

חברי מועצת העיר רחובות שהגישו טיפה באיחור את עבודת גמר של קורס דירקטורים, התבשרו השבוע שעברו בהצלחה. הדירקטורים החדשים-  עו"ד שמואל דאנזאן, אוה גור, אורית שרגאי, עו"ד אבי מוזס, גיא צור, ראש לשכת רחמים מלול צביקה מדהלה ומהנדסת העיר דלית הראל שהכינה את העבודה לבד. חבר המועצה אביב איטח החסיר שיעורים וייאלץ להשלים שיעורים שפספס ולאחר מכן יקבל את התעודה הנחשקת.

 

 

רביעי אחר הצהריים- זמר העשור האהוב אייל גולן הפתיע את הספר של הסלבס הראל יעיש, והתייצב עם בנו הנסיך יאן. הקליינטים שעמדו בתור ושוחחו עימו בגובה העיניים וכיבדו את שכנם האהוב.

משפחת גולן במספרה של הראל

 

כוכבת הריאליטי הרחובותית אביבית בר זוהר הפגינה בתחילת השבוע את חיבתה לגברת הראשונה שרה נתינהו, וגינתה בחריפות את המעשה של המפגינים מחוץ לבית רוה"מ בבלפור, שכזכור רשמו עת איבר מין מתנפח את שמה של אשת ראש הממשלה. בר זוהר "זו הטרדה!".

אביבית בר זוהר

 

בשלישי בערב חזר הקרוואן של יו"ר ועד עובדי העירייה רמי מדהלה מהעיר הדרומית אילת. מדהלה בילה עם חבריו שלושה ימים וישנו בתוך הקרוואן, החברים שהשתתפו- חן קריטי, גדי עוקשי וחבר נוסף. 

רמי מדהלה

 

הזמר המצליח איתי לוי ויליד העיר רחובות, עבר השבוע מהפנטהאוז לדירת פאר חדשה בעיר השכנה נס ציונה, כמובן שמרווחת וגם בריכה פרטית יש לו עכשיו. שיהיה בשעה טובה!

איתי לוי. נבחר במקום הראשון (פייסבוק)

 

סמסו מזל טוב לניסים כהן, סגן מנהל אגף תנועה שילוט פיקוח ושיטור העירוני שחגג לפני שבועיים  65 קיצים והשבוע חגג כהן עם מנהלי האגף בראשם ליאור שוקרי פעמיים כהן אמרנו?

ניסית כהן

 

הזמר הרחובותי גולן אברהם הוא הזמר היחיד שעובד בתקופת הקורונה, רק לפני שבועים הופיע לבעלים של ויקטורי והשבוע הופיע גולן בפני איש העסקים מוטי דריזון בעל רכבי היוקרה הגדולים בישראל.

גולן אברהם

 

שישי בבוקר מרגש- יושב ראש האופוזיציה עו"ד מתן דיל התייצב בביתו של הנער שעבר התעללות קשה, ויחד עם הפעיל החברתי יניב עבדי הציפו את הנער בפינוקים מגוונים, מחשב חדש, ארוחות שווארמה מחנות "השמן" ועוד. כל הכבוד!

עו"ד מתן דיל

 

לא לשכוח: ביום ראשון (מחר) יחגוג מנהל היכל התרבות שוקי קרומר 68 קיצים. הגיל הוא אמנם גיל הפרישה בישראל אך ככל הנראה כהונתו של קרומר תוארך לשנה נוספת ואולי אף יותר.

שוקי קרומר מנכ"ל היכל התרבות בית העם

 

חברי מועצת העיר שימו לב, באגף החניה והפיקוח ממתין לכם תו חניה חדש שהוכן במיוחד לנבחרי הציבור. ההטבה היא לא התו עצמו שמונפק לנבחרי הציבור אלא התוקף שלו– עד סוף שנת 2024, כלומר שנה לאחר הבחירות המקומיות.

ישיבת מועצה
ישיבת מועצה צילום רחובות ניוז

 

בהצלחה בגיוס:  אביב גרזי, בנו הקטן של מנהל בימת הנוער אילן גרזי, יתגייס ביום רביעי לחיל הקרבי נח"ל וממשיך את דרכו של אביו שגם הוא היה חייל בנח"ל קרבי. שיהיה מברוק.

מנהל בימת הנוער אילן גרזי

 

רגע לפני כניסת השבת משדרים הזמר הלאומי אייל גולן ורעייתו הדוגמנית הרחובותית וההריונית, דניאל גרינברג גולן, תמונה של זוגיות מחבקת. נאחל להם המשך זוגיות בריאה.

אייל ודניאל גרינברג גולן

 

תגובות

דילוג לתוכן