כ – 200,000 שתילים חדשים ברחבי העיר רחובות
השבוע החלה עיריית רחובות בשתילת פרחי עונת החורף ברחבי העיר, לאורך הצירים הראשיים, בערוגות צד, בכיכרות, בכניסות לשכונות ועוד* עובדי אגף הגנים ועיצוב הסביבה עוסקים בשתילה החל מהשבוע שעבר
עיריית רחובות החלה השבוע במבצע שתילת צמחי העונה ופרחים עונתיים לעונת החורף.
במסגרת זו ישתלו עובדי אגף הגנים ועיצוב הסביבה כ- 200,000 שתילים חדשים בכל המרחב הציבורי בעיר: לכל אורך הצירים הראשיים בעיר, בכיכרות, בכניסות לשכונות, בגינות ציבוריות, איי תנועה, גינות ציבוריות, כיכרות, ועוד.
יניב מרקוביץ, סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר: "גם בעונת החורף אנחנו הופכים את העיר ליפה יותר במרחב הציבורי, עם השתילים המותאמים במיוחד לתנאי העונה"
יוסי כפיר, מנהל אגף גנים ועיצוב הסביבה: "אנחנו פותחים את עונת החורף עם מאות אלפי צמחים חדשים – עונתיים ורב שנתיים. השתילים והפרחים החדשים יוסיפו נופך פורח לעיר"
אגף הגנים ועיצוב הסביבה בעיריית רחובות, מקיים מבצע של שתילת פרחי העונה פעמיים בשנה : בדרך כלל בפתח עונת החורף (שתילת חורף) ובפתח עונת הקיץ (שתילת קיץ)
בכל מבצע שתילה מסוג זה שותלים בכל רחבי העיר עד כ- 200,000 פרחים ושתילים .