מאבק חדש! הורי בית ספר פרחי המדע הפגינו הבוקר בכניסה לבית הספר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הורי בית ספר פרחי המדע הפגינו הבוקר בכניסה לבית הספר. מנהלת האגף קוראת להורים שלא לערב את ילדיהם, ביום ראשון ינסה ראש העיר רחמים מלול לפתור את הבעיה.

מנהלת בית הספר החליטה ששנה הבאה תלמידי כיתות ד' שעולים ל-ה' לא ילמדו יחד ולא ימשיכו עם חבריהם אל 4 הכיתות יעורבבו אחד עם השני מחדש.

אחד ההורים: " הילדים שלנו גדלים עם חבריהם כבר מהגן, יש שם חברויות של שנים מגיל צעיר, אנחנו מאוד כועסים על ההחלטה, לא ניתן למהלך לעבור, הילדים אתמול (חמישי) לא הלכו לבית הספר, היום (שישי) הפגנו בכניסה לבית הספר במקום להגיע אל מסיבות הסיום שלמעשה הפכו למסיבות הפרידה מחבריהם. אנחנו מבחינתנו נמשיך במאבק ועד שלא נקבל מענה הולם לא נאפשר את פתיחת השנה. הגענו עד לשרת החינוך יפעת שאשא ביטון, יצאה הנחיה שלה שלא לגעת בילדים בגלל תקופת הקורונה. למנהלת יש כנראה רוח גבית מהפיקוח ומה שהשרה אמרה נשאר בגדר המלצה".

הפגנת ההורים הבוקר בפרחי המדע

מנהלת אגף החינוך בעירייה אפרת צוקרמן מחזקת את ההורים וקוראת להם שלא לערב את הילדים במאבק. צוקרמן: "בשם רה"ע, מ"מ רה"ע ומחזיק תיק החינוך ובשמי אני קוראת לכם להגיע היום לבית הספר בליווי ילדכם למסיבות הכיתתיות שיתקיימו הבוקר. בנושא עירבוב הכיתות לשנה"ל הבאה, אנחנו עומדים בקשר עם הפיקוח ורה"ע באופן אישי יכנס לעובי הקורה. אני מבקשת מכם אל תערבו את הילדים במאבק זה.  אעדכנכם בשבוע הבא. אפרת צוקרמן מנהלת אגף החינוך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *