מיהם עשרת המופלאים של רחובות והיכן הם לומדים?

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אמש(שלישי) עיריית רחובות הצדיעה לבני הנוער המתנדבים המצטיינים.

אמש התקיים טקס הענקת אות "פעיל מצטיין" מעיריית רחובות ל-10 נערות ונערים כהוקרה על פעילות התנדבותית משמעותית בעיר.

במסגרת תוכנית מעורבות חברתית, מתנדבים כ- 4500 בני נוער בני העיר רחובות בכ-50 תוכניות התנדבותיות שונות ומגוונות ברחבי העיר. מחלקת הנוער באגף החינוך בעיר מובילה את התוכנית, ומפקחת על קיום ההתנדבויות בעיר של כל התלמידים.

וועדה בראשות המפקחת הרשותית בחנה את המלצות בתי הספר בעיר והרכזות החברתיות על בני נוער שבלטו בהתנדבותם, ומתוכם נבחרו 10 בני נוער מצטיינים ברחובות.

בני הנוער המצטיינים התנדבו במשך כל השנה במגוון מקומות כגון פעילות עם בעלי מוגבלויות, בתי אבות, משפחות נזקקות, גני ילדים, מד"א, כיבוי אש, תנועות הנוער ועוד, והקדישו זמן רב לתרום לקהילה ברחובות, ואף ליזום תוכניות התנדבות חדשות ולעודד עשייה.

בני הנוער הנרגשים הגיעו אמש עם הוריהם ועם מנהלי בתי הספר ורכזות חברתיות ללשכת ראש העיר, שם בירכו אותם נכבדי העיר, והם קיבלו אות הוקרה.

ראש העיר רחמים מלול שיבח את בני הנוער ואמר: ״אין חסד גדול יותר מההתנדבות שאתם עוסקים בה . העולם נבנה מחסד, וללא חסד הוא ייחרב, כמו שכבר קרה בהסטוריה. אני גאה לגור בעיר שאלה הערכים של בני הנוער שלה- ערכים של חסד, נתינה, מעורבות ומוסריות. אתם מסייעים לחזק את הקהילה ברחובות, ואני מצדיע לכם״
סגן ראש העיר, עו״ד מתן דיל: ״מחלקת הנוער משקיעה משאבים רבים בקיום תוכנית המעורבות החברתית מתוך ראיה ערכית ומתוך מטרה להנחיל לבני הנוער הרגלים של תרומה לקהילה ועיסוק בתרומה לחברה. אנחנו מברכים את בני הנוער המצטיינים השנה, ואת בתי הספר שבהם הם לומדים, ומקווים כי גם אחרים ילכו בעקבותיהם במידת ההשקעה והמסירות למען החברה ברחובות״

שמות בני הנוער שקיבלו אות הצטיינות אמש:

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *