תוצאות 97 אחוז מהקולות: גם ברחובות כמו בארצי הציונות הדתית הפתיעה

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

תוצאות 97 אחוז מהקולות: גוש הימין 65 גוש השמאל 45.

תוצאות 97 אחוז מהקולות

תוצאות הבחירות הארציות משקפות גם בסבב הבחירות הנוכחי את תוצאות הבחירות בעיר רחובות. סיעת הליכוד 25.50 אחוזים ו- 18,129 אלף קולות. סיעת יש עתיד 23.40 אחוזים ו- 16,632 אלף קולות. הציונות הדתית 12.97 אחוזים ו- 9,223 אלף קולות.

 

פעילי הליכוד וחברי המועצה אביב איטח, גיא צור ורמי מדהלה. צילום פעילי הליכוד: רדיו קול השפלה

 

המנצחים הם סיעת הליכוד כאשר ראש העיר רחמים מלול ניצב בראש הסיעה. בסניף הליכוד התאחדו חברי המועצה גיא צור, אביב איטח ורונן אהרוני ואחרים שכידוע נמנים משני מחנות (קואליציה ואופוזיציה ברחובות), יו"ר ועד עובדי עיריית רחובות ומזכיר סניף הליכוד רמי מדהלה: " השם איתנו! בע״ה ממשלה ימנית בראשות ביבי נתניהו. תודה לכל החברים שעזרו ולכל המצביעים שבאו ואמרו את דברם בקלפי. זאת הדמוקרטיה".

 

חברי סיעת יש עתיד רחובות

סיעת יש עתיד ברחובות הביאה כאמור לשיא חדש של מצביעים עם 16,632 קולות ומבחינת חברי הסיעה מדובר בהישג.

מסיעת יש עתיד רחובות נמסר: "תודה ללמעלה מ-16,000 אלף תושבי ותושבות רחובות שהגיעו להביע תמיכה ב'יש עתיד'. יש לציין כי זה הנתון הגבוה ביותר שהשגנו ברחובות. אנו מכבדים את תוצאות הבחירות, נמשיך לפעול יחד עם כל הרשימות בכנסת כדי להפיק את הטוב ביותר עבור תושבי רחובות".

 

דודי יערי ובצלאל סמוטריץ' צילום: פרטי

בדומה לתוצאות הארציות גם ברחובות הפתעת הבחירות הם הציונות הדתית. יו"ר מטה הציונות הדתית ברחובות דודי יערי: " הצלחנו לקבל קרוב לעשרת אלפים קולות לעומת הבחירות הקןדמות שקיבלנו 4,493 אלפי קולות. העליה המשמעותית במספר הבוחרים באה לאחר עבודת שטח שעשינו ברחובות בחודשים האחרונים. החל מהגדלת כמות המתפקדים ללמעלה מ- 500, המשכנו בשיחות וכנסים רבים עם תושבי העיר. לאורך הקמפיין שמרנו על קשר רציף עם תושבי העיר באופן אישי. לשמחתי המהלכים גרמו לרבבות התושבים לצאת ולהשפיע ולבחור בציונות הדתית. אני רוצה להודות לכל מטה הפעילים והפעילות שנרתמו לסייע ולעזור במהלך הקמפיין וגם בשעות לא שגרתיות. אנו מקווים ומייחלים לממשלה ימינית לאומית יציבה שתדאג לזהותה היהודית ולבטחונם האישי של תושבי מדינת ישראל".

אייל אליעזר ואיתמר בן גביר

אייל אליעזר ,רכז "עוצמה יהודית "- ברוך השם ,ניצחון גדול. עם ישראל צמא לשפיות והצביע ברגליו ובידיו בעד מפלגות הימין. אזרחי ישראל ,מכל גווניו, הוכיחו שהם מכירים טובה לעבודה הקשה של ח"כ איתמר בן גביר בשנה וחצי הרעות שעברו על העם היושב בציון".

הצטרפו לעדכונים

https://chat.whatsapp.com/Ll5Vq8bB3Ea5sRJfONYPXJ

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן